Золотоніська  загальноосвітня  санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Версія для друку » ШКІЛЬНА УЧНІВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ \\\"СУЗІР\ » Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

  

Наша дружна організація, звичайно, живе за певними законами, а саме:

 - закон єдності слова і діла;

 - закон честі і совісті;

 - закон дружби і товариськості;

 - закон турботи і милосердя.

    Керівний орган учнівського самоврядування – парламент школи на чолі з президентом. Вибори президента школи – визначна подія. Участь в голосуванні можуть брати як учні, так і педагоги. Ми розробили власну шкільну символіку. Наш прапор символізує поєднання здоров’я і унікальних природних умов, що створені на території школи. Школа має свій герб і гімн. Шкільна символіка використовується під час проведення всіх шкільних свят. Звичайно, така велика увага в школі саме до виховного процесу має свої результати. 1 червня 2004 року вихованці гуртків, що працюють на базі школи, взяли участь у Всеукраїнській виставці дитячих творчих робіт. А одна із робіт учениці школи Карагодіної Марії стала переможцем Всеукраїнської виставки дитячих творчих робіт, що проходила в Києві. Вона була нагороджена путівкою в “Артек”. Праця – це джерело здоров’я. Поєднання фізичної та розумової праці впливає на гармонійний розвиток особистості. Діти із задоволенням працюють фізично по впорядкуванню території школи, що становить майже 7,5 га.

     265 дітей нашої школи, 265 особистостей… Які вони? Дуже різні… Але, апелюючи до народної педагогіки, можна сказати, що у нашого народу існує мудра віра в природні задатки і обдарування кожної дитини.


 


Опубліковано на сайті: Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Автор: ШСН

Пряме посилання: http://sanatorna.org.ua/index.php?module=Pages2&do=View&id=27