www.sanatorna.org.ua

Меню користувача

Доброго дня, Guest

Реєстрація
Забули пароль?

Логін
Пароль
Зараз онлайн
Адмінів: (0)
Користувачів: (0)
Ботів: (2)
Гостей: (3)
Всього: (5)
Список онлайн
oBotForum
Yandex BotForum

Погода

Партнери


Google рекомендує

Навчальний аспект

Популярні


[ Головна | Популярні | Список ]

До уваги абітурієнтів, їхніх батьків та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів!

1 січня 2012 року розпочато реєстрацію осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Реєстрація триватиме до 20 лютого 2012 року.

З детальною інформацією про порядок подання документів, необхідних для здійснення реєстрації, можна ознайомитися на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.


ВИКОРИСТАННЯ АКТИВНИХ МЕТОДІВ НАВЧАННЯ

Більшість вчителів вважає, що навчання саме по собі є активним, навіть якщо учні на уроці просто слухають пояснення вчителя або працюють самостійно з підручником. Однак, дослідження свідчать, що учні під час навчання повинні робити набагато більше, аніж просто слухати або писати. Вони повинні читати, писати, обговорювати, вирішувати проблеми, спостерігати, застосовувати нові знання та навички на практиці, коригувати свої дії з урахуванням зворотного зв'язку. Учнів необхідно залучати до розумових операцій вищого рівня - аналізу, синтезу, оцінюванню.

Збірники завдань для 9 класу (підсумкова атестація)

У 2011 році державна підсумкова атестація в основній школі проводиться відповідно до листа МОН №1/9-109 від 17 лютого 2011 року, яким визначено перелік збірників завдань для ДПА в загальноосвітніх навчальних закладах

Як відкрити файли:Щоб завантажити файл на свій комп’ютер потрібно: натиснути правою кнопкою миші на посилання, вибрати "Сохранить объект как..." та вказати місце куди зберегти файл. Файли заархівовано rar-архіватором. Розархівувати можна за допомогою «WinRar» або «7zip». Після цього його можна відкривати у програмах: AdobeReader, Foxit Reader.Гарантовано відкривається в останній версії Foxit Reader. Треба виконати File-Open, і хоча файл (SECURED), але переглянути на екрані його можна.

За матеріалами: Освіта.ua

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2014 року

Відповідно до Положення  про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників  навчальних закладів системи  загальної середньої освіти (із змінами), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 29.05.2008 р. № 479, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.06.2008 р.  за № 522/152113,  наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 17.10.2011 р. № 92 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році» пробне зовнішнє незалежне оцінювання   буде проведено за технологіями та процедурами, що розроблені Українським центром оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень  – це добровільне тестування осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів і виявили бажання ознайомитися із процедурами проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Головна мета проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання:....


Державний стандарт початкової освіти

Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти

Постанова КМУ №462 від 20.04.11 року

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

№462 від 20 квітня 2011 року

Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти

Відповідно до статті 31 Закону України "Про загальну середню освіту" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Державний стандарт початкової загальної освіти, що додається.

Установити, що Державний стандарт впроваджується з 1 вересня 2012 року.

2. Визнати таким, що втрачає чинність з 1 вересня 2012 р., пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2000 р. №1717 "Про перехід загальноосвітніх навчальних закладів на новий зміст, структуру і 12-річний термін навчання" (Офіційний вісник України, 2000 р., №47, ст. 2033).

3. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту вжити заходів для своєчасного розроблення та затвердження типових навчальних планів, навчальних програм для учнів початкової школи з метою забезпечення впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти, затвердженого цією постановою.

Прем’єр-міністр України       М. АЗАРОВ

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 р. № 462

ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ початкової загальної освіти

Загальні положення

Цей Державний стандарт початкової загальної освіти (далі - Державний стандарт), розроблений відповідно до мети початкової школи з урахуванням ....


НАВЧАЛЬНИЙ АСПЕКТ РОЗВИТКУ ШКОЛИ

Педагогічна праця вже від самих витоків має творчий характер. У класі вчителя зустрічають тридцять пар очей, що належать тридцятьом неповторним особистостям, які мають унікальний особистий досвід. Як кожного з них навчити не тільки того, чого вимагають плани, навчальні стандарти, програми, а й розвинути здібності, сформувати моральні якості?
    Творчість учителя виявляється насамперед у прагненні та вмінні постійно вдосконалювати свою майстерність, творчо застосовувати надбання передового педагогічного досвіду, досліджувати свою роботу і роботу колег. До творчості вчителя спонукає і учень – розвинена і нестандартна особистість, вимоглива до свого наставника

У санаторній школі-інтернаті традиційними стали фестивалі педагогічної майстерності, які передбачають проведення засідань творчих груп під гаслом: «Скринька ідей», «Мої педагогічні родзинки», аукціони педагогічних ідей  та методичні турніри.

 

 


Про проведення підсумкових контрольних робіт

Про проведення підсумкових контрольних робіт

Лист МОН №1/9-151 від 04.03.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№1/9-151 від 04 березня 2011 року

Міністерство освіти і науки
Автономної Республіки Крим,
управління освіти і науки обласних,
Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій

Про проведення підсумкових контрольних робіт

З метою визначення рівня засвоєння учнями загальноосвітніх навчальних закладів навчального матеріалу, передбаченого Державним стандартом базової загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №24 від 14 січня 2004 р., та якісної підготовки проекту нового Державного стандарту змісту освіти у 5-8 класах проводяться підсумкові контрольні роботи з української мови, математики, історії України, іноземної мови (перша мова – англійська, французька, німецька) та російської мови (у школах (класах) з російською мовою навчання).

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.02.2011р. №141 надсилаємо методичні рекомендації щодо особливостей проведення підсумкових контрольних робіт у 2010/2011 навчальному році що додаються.

Заступник Міністра       Б.М. Жебровський

Додатково див.:

Додаток до листа .....
 Збірки завдань для підсімкової атестації (11 клас)

У 2011 році державна підсумкова атестація в старшій школі проводиться відповідно до листа МОН №1/9-109 від 17 лютого 2011 року, яким визначено перелік збірників завдань для ДПА в загальноосвітніх навчальних закладах

Як відкрити файли:
Щоб завантажити файл на свій комп’ютер потрібно: натиснути правою кнопкою миші на посилання, вибрати "Сохранить объект как..." та вказати місце куди зберегти файл.
Файли заархівовано rar-архіватором. Розархівувати можна за допомогою «WinRar» або «7zip».
Після цього його можна відкривати у програмах: AdobeReader, Foxit Reader.
Гарантовано відкривається в останній версії Foxit Reader. Треба виконати File-Open, і хоча файл (SECURED), але переглянути на екрані його можна.

За матеріалами: Освіта.uaЗакон України \"Про освіту\"

Президент України підписав Закон України № 2145-VІІІ "Про освіту", прийнятий Верховною Радою України 5 вересня 2017 року.

Ухвалення цього Закону дозволить провести глибоку всеосяжну освітню  реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці. Він забезпечить реальні кроки до включення України до європейського освітнього простору.

«Це – одна із найголовніших реформ, бо від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої», - зазначив Петро Порошенко.

Президент особливо наголосив, що закон підвищує роль державної української мови в освітньому процесі. Закон забезпечує рівні можливості для всіх, бо гарантує кожному випускнику високий рівень володіння мовою, необхідний для успішної кар'єри в Україні.

Закон України Про освіту (Прийняття від 05.09.2017. Набрання чинності 28.09.2017 )

http://ru.osvita.ua/legislation/law/2231/Навчальний план 2017 - 2018 н.р.

Всього 27 на 3 сторінках по 10 кожній сторінці
Сторінку згенеровано за 0.065 секунд
Немає наповнення для цього блоку
Немає наповнення для цього блоку