www.sanatorna.org.ua

Меню користувача

Доброго дня, Guest

Реєстрація
Забули пароль?

Логін
Пароль
Зараз онлайн
Адмінів: (0)
Користувачів: (0)
Ботів: (0)
Гостей: (3)
Всього: (3)
Список онлайн
Немає інформації

Погода

Партнери


Google рекомендує

Шкільна служба новин


[ Головна | Популярні | Список ]

Подорож до Казки

Розмістив: шснПереглянуто: 45
Категорія: Немає категоріїДата: 22.06.2018
 

Під час оздоровчого періоду в пришкільному таборі «Сузір’я» психологічна служба школи     організувала пізнавальне, творче, цікаве дозвілля з дітьми. Було проведено безліч незабутніх занять у формі гри та корисного спілкування один з одним.

Молодша ланка з радістю приймала участь у  квестах: «Подорож до Казки», «Подорож до країни Ввічливості та Доброти», «Подорож до країни Здоров’я». Незабутні враження діти отримали від участі в веселому експресі «Бережіть природу! Бережіть!».  Діти заряджалися позитивними емоціями під час спілкування на заняттях з естафетами та рухливими іграми «Чарівна країна Дружба», «Подаруємо посмішку».

Учні середньої та старшої ланки були активними учасниками психологічного квесту «Пізнай себе», інтелектуальної гри з профілактики шкідливих звичок «Слабка ланка», цікавої вікторини «Чи знаєш ти?», психологічного КВК «Розумники та розумниці». Не дивлячись на те, що навчання закінчилося учні всієї школи завзято розгадували ребуси та кросворди,  які були намальовані на асфальті, на ватманах ,  плакатах та на класних дошках.

 Передостанній день табору був днем Доброти та Вдячності. Відбулася акція «Подаруй Ласкавинку». Діти та педагоги готували листівки-ласкавинки на яких вони щиро писали компліменти, слова подяки, підтримки та доброти один одному. Ніхто в цей день не залишився без доброго слова.

Діти дуже задоволені спілкуванням, відпочинком та оздоровленням в таборі.               Час злетів так швидко, що діти навіть не зчулися як закінчилася табірна зміна. Та вже в вересні ми знову будемо раді зустрітися один з одним!
Коментарі

Логін
Коментар
Підтвердження коду безпеки
Код безпеки
Введіть код
Сторінку згенеровано за 0.036 секунд
Немає наповнення для цього блоку
Немає наповнення для цього блоку