www.sanatorna.org.ua

Меню користувача

Доброго дня, Guest

Реєстрація
Забули пароль?

Логін
Пароль
Зараз онлайн
Адмінів: (0)
Користувачів: (0)
Ботів: (2)
Гостей: (2)
Всього: (4)
Список онлайн
oBotForum
Yandex BotForum

Погода

Партнери


Google рекомендує

Шкільна служба новин


[ Головна | Популярні | Список ]

SPRING ELT FESTIVAL 2018

Розмістив: шснПереглянуто: 48
Категорія: Немає категоріїДата: 18.05.2018
 

Вчителі англійської мови нашої школи Ю. П. Петриченко та І.О. Гайдай мали змогу побувати на  інтерактивних тренінгах та семінарів від «Dinternal Education» в місті Києві. Захід був присвячений темі: «Реформа освіти в Україні: нові стандарти, ключові принципи, зміст та результати навчання. Зміни у методиці викладання англійської мови в українській школі у 2018-2019 роках». Протягом заходу вчителі дізнались про нові тенденції та ефективні засоби у сфері методики викладання англійської мови та мали змогу поспілкуватися в дружній атмосфері. 

Семінари проводили досвідчені методисти міжнародного освітнього-методичного центру Dinternal Education : Геннадій Білоус, Олена Міходуй, Світлана Сорочинська та Майкл Хадсон (старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education; викладач англійської мови (кваліфікації CELTA, MA Applied Linguistics, TESOL, DTLLS);сертифікований екзаменатор міжнародних мовних екзаменівPearson Test of English (PTE).

 

Всі вчителі отримали сертифікати, в подарунок автентичну літературу видавництва «Pearson» та величезне задоволення від фестивалю. 


Коментарі

Логін
Коментар
Підтвердження коду безпеки
Код безпеки
Введіть код
Сторінку згенеровано за 0.039 секунд
Немає наповнення для цього блоку
Немає наповнення для цього блоку