www.sanatorna.org.ua

Меню користувача

Доброго дня, Guest

Реєстрація
Забули пароль?

Логін
Пароль
Зараз онлайн
Адмінів: (1)
Користувачів: (0)
Ботів: (3)
Гостей: (4)
Всього: (8)
Список онлайн
Google BotNews
oBotForum
Yandex BotForum

Погода

Партнери


Google рекомендує

Шкільна служба новин


[ Головна | Популярні | Список ]

Міжнародний день толерантності

Розмістив: шснПереглянуто: 378
Категорія: Немає категоріїДата: 17.11.2017
 
16-го листопада 1995 р. держави – члени ЮНЕСКО на 28-й сесії Генеральної конференції  одностайно прийняли «Декларацію принципів толерантності». Саме цей день проголосили Міжнародним днем толерантності. В Декларації розглянуто основні  принципи толерантності і шляхи утвердження цих принципів у світовому співтоваристві.
   Ідеї толерантності набувають все більшого визнання в сучасному світі, все більше країн активно запроваджують їх  у свою освіту, державно-суспільне життя, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення  взаєморозуміння,  взаємоповаги, злагоди між громадянами.
 З нагоди Міжнародного Дня толерантності в нашій школі  психологічною службою було проведено заняття з елементами тренінгу   «Секрети спілкування»,  „ Для мене толерантність - це.....”  та годину спілкування «Я несу відповідальність за свої вчинки».    Учням було запропоновано висловитись на задану тему.     Під час дискусії була використана інтерактивна дошка, переглянуто відеофільми на тему: «Правила спілкування», «Історія про добрі справи»; «Вміння домовитися».     У ході дискусії учні зіграли у ігри, розбирали ситуації, виконували цікаві завдання, висловлювали свої думки що таке «совість», «вчинок».
 Час пролетів швидко і, на жаль, ми мусили закінчити нашу дискусію... Кожен з учнів мав змогу поглянути на самих себе:  всі добре виховані, освічені, культурні , з добрими намірами, поведінкою. І саме тому в нас є все для того, щоб виховувати в собі таку важливу рису - ТОЛЕРАНТНІСТЬ. З іншого боку, це можливо лише за умови, коли  кожен з нас добре усвідомить, що ж саме для нього означає бути толерантним…

Коментарі

Логін
Коментар
Підтвердження коду безпеки
Код безпеки
Введіть код
Сторінку згенеровано за 0.036 секунд
Немає наповнення для цього блоку
Немає наповнення для цього блоку