www.sanatorna.org.ua

Меню користувача

Доброго дня, Guest

Реєстрація
Забули пароль?

Логін
Пароль
Зараз онлайн
Адмінів: (0)
Користувачів: (0)
Ботів: (1)
Гостей: (3)
Всього: (4)
Список онлайн
oBotForum

Погода

Партнери


Google рекомендує

Шкільна служба новин


[ Головна | Популярні | Список ]

«Козацький шлях.UA»

Розмістив: шснПереглянуто: 230
Категорія: Немає категоріїДата: 09.10.2017
 

 6 жовтнә  у Черкасах відбувся фестиваль-конкурс дитячо-юнацького фестивалю «Козацький шлях». Метою фестивалю-конкурсу було представити глядачеві культуру і традиції козаків України, познайомити дітей та молодь з історико-культурною спадщиною козацтва Черкащини, подыями, що выдбуваються в Украъны у 2014 – 2017 роках та об’єднати всіх учасників фестивалю-конкурсу навколо дитячо-юнацького мистецтва в ім’я миру та любові до України. У склад журі входили народні та заслужені артисти України, діячі культури і мистецтв, актори, хореографи, представників ЗМІ та громадських організацій.

Учні нашої школи стали учасниками фестивалю у номінаціях «Вокальне мистецтво» (Оля Сиву хіна, Діма Купченко), «Театральне мистецтво» (театр «Точка зору» та другокласниця Настя Синьоок).

За результатими конкурсу шкільний театр отримав ІІ місце, Діма Купченко – ІІ місце у своїх номінаціях. Ми вітаємо учасників шкільного театру «Точка зору»: Колю Павленка, Ільгара Бакалійна, Ярослава Кравченка, Сашу Середу, Женю Орду, Дашу Румину, також Діму Купченка з перемогою. Зичимо успіхів нашим талановитим дітям та їх наставникам.
 

 

Коментарі

Логін
Коментар
Підтвердження коду безпеки
Код безпеки
Введіть код
Сторінку згенеровано за 0.035 секунд
Немає наповнення для цього блоку
Немає наповнення для цього блоку