www.sanatorna.org.ua

Меню користувача

Доброго дня, Guest

Реєстрація
Забули пароль?

Логін
Пароль
Зараз онлайн
Адмінів: (0)
Користувачів: (0)
Ботів: (1)
Гостей: (4)
Всього: (5)
Список онлайн
oBotForum

Погода

Партнери


Google рекомендує

Шкільна служба новин


[ Головна | Популярні | Список ]

ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ

Розмістив: шснПереглянуто: 209
Категорія: Немає категоріїДата: 08.09.2017
 

Ранок першого вересневого дня повниться дитячими голосами, чарівними барвами осінніх айстр і чорнобривців. Це наша санаторна школа-інтернат  разом з усією країною зустрічає День знань.

  Свято Першого дзвоника завжди було особливою подією для учнів, їхніх батьків, вчителів. Саме першого вересня розпочинається навчальний рік в школах. Хтось переступає цього дня поріг школи вперше, для когось навчальний рік вже випускний. Однак всі учні назавжди запам’ятають шкільні дні, наповнені і веселощами, і цікавим але важким навчанням.

  1 вересня 2017 традиційно в нашій школі поєднало в собі українську символіку, патріотичні кольори, посмішки, квіти, повітряні кульки.

  Під звуки Державного Гімну було відкрито урочисту лінійку, на якій, крім учнів і вчителів, за традицією були присутні  гості: методист міського відділу освіти Третяк В.М. , батьки. представники органів місцевого самоврядування.

У вітальних промовах, звернених до школярів і їхніх педагогів-наставників, – побажання мирного неба, злагоди, успіхів у навчанні, цікавих відкриттів і творчих злетів у новому навчальному році.

 Директор школи В.І. Чамата  відмітив: «Сьогодні пріоритетним завданням держави є підвищення якості освіти та забезпечення вільного доступу до неї. Приємно, що наша школа увійшла в двадцятку кращих закладів області за результатами ЗНО – 2017». Валерій Іванович привітав учнів, їх батьків і вчителів із початком нового навчального року і побажав всім миру, здоров’я та оптимізму, успіхів у навчанні та роботі, кожній родині – добра, затишку і благополуччя.

 

  Пролунав символічний «перший дзвоник», і 19  першокласників,  головних  героїв  свята, вперше ступили на шкільний поріг. Перша вчителька Синьоок Надія Петрівна  та класний керівник Карагодіна Любов федорівна поведуть  їх у Країну знань.

 

 

 

 

 


Коментарі

Логін
Коментар
Підтвердження коду безпеки
Код безпеки
Введіть код
Сторінку згенеровано за 0.14 секунд
Немає наповнення для цього блоку
Немає наповнення для цього блоку