www.sanatorna.org.ua

Меню користувача

Доброго дня, Guest

Реєстрація
Забули пароль?

Логін
Пароль
Зараз онлайн
Адмінів: (0)
Користувачів: (0)
Ботів: (2)
Гостей: (4)
Всього: (6)
Список онлайн
oBotForum
Yandex BotForum

Погода

Партнери


Google рекомендує

Шкільна служба новин


[ Головна | Популярні | Список ]

БЕЗПЕЧНИЙ ЕКСПРЕС

Розмістив: шснПереглянуто: 236
Категорія: Немає категоріїДата: 12.06.2017
 

8 червня у пришкільному таборі Золотоніської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів  пройшов день знань з безпеки життєдіяльності. О 10.45 учні школи зібралися на фонтанній площі, де мав стартувати Безпечний експрес. Кожен клас отримав маршрутний лист і вирушив у цікаву подорож станціями, які були розташовані на території школи. Станцій було 7: Швидка допомога, ДАІ, 101, Спортивна, Пантоміма, Музична, Танцювальна. Під’їжджаючи до станції, школярі дружно вигукували девіз свого загону, демонструючи згуртованість та вміння працювати в команді. На кожній із станцій дітей чекало випробування, для розв’язання якого необхідні були знання з безпеки життєдіяльності. Школярі показували свої вміння співати, надавати долікарську допомогу, за допомогою пантоміми показували різні предмети (пожежну машину, розетку, вогнегасник, пішохідний перехід, сірники. Цікаво було і на станції ДАІ, де дітям пропонували проїхати на велосипеді, не зачепивши уявних пішоходів, роль яких виконували м’які іграшки. Найцікавіше було на станції 101, адже до школи завітала справжня пожежа машина, і діти мали можливість за допомогою пожежного шланга збити м’яча, що був затиснутий на дереві.  Деякі умільці зробили це за 2 секунди. Молодці! 

Виконавши всі завдання, учні повернулися на фонтанну площу. Маршрутні листи показали, що всі впоралися з завданнями на «відмінно». Проте найбільшу – максимальну – кількість балів отримали учні 3 класу . 

Безпечний експрес показав згуртованість наших школярів, а ще їх бажання рухатися вперед, вміння долати труднощі, змагатися, з гідністю витримувати і перемоги, і поразки.Коментарі

Логін
Коментар
Підтвердження коду безпеки
Код безпеки
Введіть код
Сторінку згенеровано за 0.074 секунд
Немає наповнення для цього блоку
Немає наповнення для цього блоку