www.sanatorna.org.ua

Меню користувача

Доброго дня, Guest

Реєстрація
Забули пароль?

Логін
Пароль
Зараз онлайн
Адмінів: (0)
Користувачів: (0)
Ботів: (1)
Гостей: (4)
Всього: (5)
Список онлайн
oBotForum

Погода

Партнери


Google рекомендує

Шкільна служба новин


[ Головна | Популярні | Список ]

Наша ЮЛЯ СІДЄЛЬНІКОВА - переможець конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

Розмістив: ШСНПереглянуто: 2766
Категорія: Немає категоріїДата: 20.01.2010
 

Завершився щорічний регіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4 – 5 класів, організатором якого виступили Міністерство освіти і науки України, Міністерство культури і туризму України, Державний комітет телебачення та радіомовлення України. Спів організатором конкурсу стало видавництво «Грані – Т».

Участь у конкурсі взяло 8550 школярів із 698 навчальних закладів області. 

Перше місце поділили Сідєльнікова Юлія, учениця 5 класу Золотоніської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І – ІІІ ступенів Черкаської обласної ради за відгук на повість Степана Процюка «Марійка і Костик» (учитель Сідєльнікова Ольга Петрівна) і учениця 5 класу Корсунь-Шевченківської гімназії Корсунь-Шевченківської районної ради Кирдода Ольга за відгук на книгу Івана Андрусика «Стефа і її Чакалка» (учитель Єрмак Ніна Анатоліївна).

Друге місце здобула учениця 4 класу Легедзинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Тальнівської районної ради Лукашенко Лілія за відгук на повість Марини Павленко «Домовинок з палітрою» (вчитель Просторук Галина Володимирівна).      Третє місце – в Остапчук Яни, учениці Майданецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Тальнівської районної ради за відгук на повість Марини Павленко «Домовинок з палітрою» (вчитель Зелінська Таміла Володимирівна).

      Переможці Сідєльнікова Юлія і Кирдода Ольга отримують ноутбуки від видавництва «Грані – Т». Лукашенко Лілія і Остапчук Яна – книги від Обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників і дипломи Головного управління освіти і науки.

       Учителі учнів-переможців теж отримують книги від Обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників і дипломи Головного управління освіти і науки і дипломи від Головного управління освіти і науки.        Диплом та спеціальний приз – підбірку книг – видавництва «Грані – Т» за найактивнішу участь у конкурсі отримує Дубіївська загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Черкаської районної ради, директором якої є Сіпко Микола Григорович.   
   
    Сподіваємося, що конкурс не залишив байдужим маленькі серця учнів і дав можливість усвідомити, що читання – приємна і обов’язкова справа.

За матеріалами Черкаського освітянського порталу http://oipopp.ed-sp.net 

 


Коментарі

Логін
Коментар
Підтвердження коду безпеки
Код безпеки
Введіть код
Сторінку згенеровано за 0.041 секунд
Немає наповнення для цього блоку
Немає наповнення для цього блоку