www.sanatorna.org.ua

Меню користувача

Доброго дня, Guest

Реєстрація
Забули пароль?

Логін
Пароль
Зараз онлайн
Адмінів: (0)
Користувачів: (0)
Ботів: (2)
Гостей: (6)
Всього: (8)
Список онлайн
oBotForum
Yandex BotForum

Погода

Партнери


Google рекомендує

Шкільна служба новин


[ Головна | Популярні | Список ]

16 днів проти насильства

Розмістив: шснПереглянуто: 283
Категорія: Немає категоріїДата: 14.12.2016
 

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.  Основними завданнями акції є:

- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

25 листопада 2016 року у нашому закладi  стартувала щорічна акція «16 днів проти насилля». Акція була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля. Психологічною службою школи  була активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля. Міжнародна акція «16 днів проти насилля» розпочалась з створення інформаційного стенду  в бібліотеці «Ні – насильству в сім`ї», було виготовлено та  розповсюджено буклети «Дитинство проти насильства». Також розміщена інформація «Батькам про права дитини». Проведено анкетування учнів, де головним питанням було: «Поширення та форми насильства в школі». Учні нашої школи залюбки приєдналися до участі в Міжнародній акції «16 днів проти насилля». Було проведено низку тематичних виховних заходів, конкурсів малюнків та  конкурс плакатів «Світ без насильства», психологічних тренінгів, та занять для учнів: «Забудемо образи», «Скажемо «ні» насильству в шкільному середовищі», «Вибір за тобою», «Насильство та жорстокість».  Відбулась зустріч із головним спеціалістом центру служб сім`ї , молоді та спорту Черв`яковою  О.С.,  під час якої діти писали листи  на підтримку людей які потерпають від насильства та порушуються їх права. У рамках акції відбулися такі заходи: 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом, були проведені різноманітні тематичні виховні години з питання попередження розповсюдження СНІДу та ВІЛ: «міфи і факти».

Коментарі

Логін
Коментар
Підтвердження коду безпеки
Код безпеки
Введіть код
Сторінку згенеровано за 0.037 секунд
Немає наповнення для цього блоку
Немає наповнення для цього блоку