www.sanatorna.org.ua

Меню користувача

Доброго дня, Guest

Реєстрація
Забули пароль?

Логін
Пароль
Зараз онлайн
Адмінів: (0)
Користувачів: (0)
Ботів: (1)
Гостей: (4)
Всього: (5)
Список онлайн
oBotForum

Погода

Партнери


Google рекомендує

Шкільна служба новин


[ Головна | Популярні | Список ]

Новорічні свята у школі

Розмістив: ШСНПереглянуто: 3230
Категорія: Немає категоріїДата: 31.12.2009
 

29 грудня ялинка запросила на святкову Новорічну казку учнів 1-4 класів. Маленькі хлопчики  та дівчатка виглядали казково. Яких тільки казкових героїв можна було бачити у залі того дня: були тут і красуні-сніжинки, і пірати, і розбійники, і всякі лісові мешканці: зайчики, лисички, вовки, ведмедики. 

Старшокласники підготували для молодших школярів Новорічну виставу. Дід Мороз та Снігуронька (Саша Зеленський та Катя Гвоздь), Баба Яга (Даша Гринівецька), Кікімора (Таня Карагодіна), Білочка (Рита Копитова), листоноша Пєчкін (Богдан Кондратенко), Сніговичок (Наташа Попоравка), розбійник (Славік Бондаренко), ведучі (Антон Калайда та Надя Керей) подарували школярам справжню казку. А хлопчики та дівчатка в свою чергу показали, що вміють співати, танцювати, веселитися і перемагати в конкурсах.

Удень 30 грудня в гості до ялинки прийшли учні 5-7 класів, а вечором – учні 8-11 класів. Учні середніх та старших класів показали новорічні мініатюри, виявивши при цьому неабиякі таланти.

Справжнім сюрпризом для школярів стало те, що на дискотека відбувалася у супроводі сучасної світломузики. Саме таке бажання висловили школярі у листі до директора школи С.М.Жиденка напередодні дня святого Миколая. Мрія школярів здійснилася. Напевне, саме тому діти танцювали з таким запалом, що до них приєдналися і вчителі та вихователі.

Dj-єм на новорічній дискотеці була Свєта Сніцарук. Маємо сказати, що вдалося їй це дуже непогано. Ще б пак, адже у неї в розпорядженні був новенький комп’ютер і сотня сучасних треків, що припали школярам до смаку. Над добором музики працювала ціла команда старшокласників на чолі з президентом учнівського парламенту Сашею Зеленським та Максом Синяком. У розпалі дискотеки учні зробили перерву, щоб подякувати директору школи С.М.Жиденку за здійснення мрії.

Настрій у всіх був чудовим. А хіба могло бути інакше, адже, коли збуваються мрії, життя здається неймовірно прекрасним. 

   


Коментарі

Логін
Коментар
Підтвердження коду безпеки
Код безпеки
Введіть код
Сторінку згенеровано за 0.039 секунд
Немає наповнення для цього блоку
Немає наповнення для цього блоку