www.sanatorna.org.ua

Меню користувача

Доброго дня, Guest

Реєстрація
Забули пароль?

Логін
Пароль
Зараз онлайн
Адмінів: (0)
Користувачів: (0)
Ботів: (1)
Гостей: (4)
Всього: (5)
Список онлайн
oBotForum

Погода

Партнери


Google рекомендує

Шкільна служба новин


[ Головна | Популярні | Список ]

1 червня – свято, коли здійснюються мрії

Розмістив: ШСНПереглянуто: 1559
Категорія: Немає категоріїДата: 02.06.2011
 

1 червня у школі відбулося традиційне свято Дитинства.  Щороку на День захисту дітей ми влаштовуємо концерт, конкурси, зустрічаємо гостей. От  і цього року свято вдалося на славу. Вечором кожен учень школи був переконаний у тому, що дитинство – це найдивовижніша казка.

Цього року на свято до школярів завітали шановані гості: заступник голови обласної ради А.М.Рибак, секретар міської ради А.П.Заєць, начальник Золотоніського РЕМ І.В.Собко.

Анатолій Миколайович Рибак, перелянувши концерт і ознайомившись з матеріальною базою нашого навчального закладу, зауважив, що наші діти надзвичайно талановиті, а також відзначив плідну роботу усього колективу, яка відчувається у атмосфері, що панує в школі. 
 

 


   
 

Як зазначається на сайті Черкаської Обласної Ради:

" Анатолій Рибак привітав дітей та подякував за творчі виступи, побажав їм гарного літнього відпочинку і приємних канікул:

 – Вітаю вас із цим прекрасним дитячим святом! Я вражений дійством, що відбулося у вашому закладі та дякую вам за вашу старанність. Обласна й усі рівні місцевої влади роблять та будуть робити все можливе, щоб вам завжди було затишно та комфортно у цьому закладі. Міцного вам здоров’я, Божої благодаті та щасливого дитинства!

Після завершення урочистостей Анатолій Миколайович у супроводі директора Сергія Жиденка оглянув територію і будівлі, де обладнано методичний і логопедичний кабінети, психолога, медичний блок, хореографічний клас, дві кімнати ЛФК, кабінет музичного й образотворчого мистецтва, чотири музейні кімнати, їдальню, актову та спортивну зали, пральню, індивідуальну газову котельню. Навчальний заклад занесено до Європейської мережі шкіл сприяння здоров’ю. Він також є дипломантом та переможцем ряду виставок та акцій міжнародного та загальноукраїнського рівнів.

 – Треба віддати належне роботі педагогічного колективу і його директора. – підкреслив Анатолій Рибак після ознайомлення. – Незважаючи на свій статус, ця школа-інтернат може бути взірцем для багатьох загальноосвітніх шкіл області."
 
  ttp://www.oblrada.ck.ua/index/
 

А для вихованців закладу в цей день була різноманітна святкова програма:конкурс малюнків на асфальті, святковий концерт, дискотека і, звісно ж, солодкі подарунки: кожен учень отримав справжнісінький,  цілісінький ананас - усе це допомогло нашим дітям відчути себе центром Всесвіту.


Коментарі

Логін
Коментар
Підтвердження коду безпеки
Код безпеки
Введіть код
Сторінку згенеровано за 0.042 секунд
Немає наповнення для цього блоку
Немає наповнення для цього блоку