Золотоніська  загальноосвітня  санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Версія для друку » Подорож до Казки » Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Під час оздоровчого періоду в пришкільному таборі «Сузір’я» психологічна служба школи     організувала пізнавальне, творче, цікаве дозвілля з дітьми. Було проведено безліч незабутніх занять у формі гри та корисного спілкування один з одним.

Молодша ланка з радістю приймала участь у  квестах: «Подорож до Казки», «Подорож до країни Ввічливості та Доброти», «Подорож до країни Здоров’я». Незабутні враження діти отримали від участі в веселому експресі «Бережіть природу! Бережіть!».  Діти заряджалися позитивними емоціями під час спілкування на заняттях з естафетами та рухливими іграми «Чарівна країна Дружба», «Подаруємо посмішку».

Учні середньої та старшої ланки були активними учасниками психологічного квесту «Пізнай себе», інтелектуальної гри з профілактики шкідливих звичок «Слабка ланка», цікавої вікторини «Чи знаєш ти?», психологічного КВК «Розумники та розумниці». Не дивлячись на те, що навчання закінчилося учні всієї школи завзято розгадували ребуси та кросворди,  які були намальовані на асфальті, на ватманах ,  плакатах та на класних дошках.

 Передостанній день табору був днем Доброти та Вдячності. Відбулася акція «Подаруй Ласкавинку». Діти та педагоги готували листівки-ласкавинки на яких вони щиро писали компліменти, слова подяки, підтримки та доброти один одному. Ніхто в цей день не залишився без доброго слова.

Діти дуже задоволені спілкуванням, відпочинком та оздоровленням в таборі.               Час злетів так швидко, що діти навіть не зчулися як закінчилася табірна зміна. Та вже в вересні ми знову будемо раді зустрітися один з одним!
Опубліковано на сайті: Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Автор: шсн

Пряме посилання: http://sanatorna.org.ua/index.php?module=News&do=View&id=734