Золотоніська  загальноосвітня  санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Версія для друку » НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА ГАРЯЧА ЛІНІЯ » Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

116 111 (безкоштовно з Kyivstar та lifecell) або 0 800 500 225 (безкоштовно з усіх номерів телефонів).

Якщо у тебе виникли проблеми чи  питання, ти можеш скористатися національною дитячою гарячою лінією.  Діти можуть зателефонувати навіть тоді, коли хочуть просто поговорити, отримати пораду чи підтримку. Тривалість розмов та їхня кількість необмежені.

Принципи роботи гарячої лінії

Основними засадами роботи гарячої лінії є анонімність та конфіденційність, тобто ніхто не дізнається, хто телефонував, коли телефонував, з яких питань, що розповідав, які поради чи консультації отримував. Зміст розмови завжди залишається відомим лише дитині, яка телефонує, та консультанту. Крім цього, ніхто не дізнається номера телефону, з якого здійснюється дзвінок. У консультанта відсутня функція визначення номеру.

Хто може зателефонувати?

Національна дитяча гаряча лінія працює для дітей та стосовно дітей, тому можуть телефонувати як діти з будь-яких питань, так і дорослі, які хочуть дізнатися, як вирішити ту чи іншу ситуацію з дитиною, як допомогти дитині тощо.

Коли працює гаряча лінія?

Національна дитяча гаряча лінія працює з понеділка по п’ятницю з 12 години по 20 годину та в суботу з 12 години по 16 годину. Однак це не означає, що в інші години не можна телефонувати. Можна, але за номером не дитячої гарячої лінії, а на загальну гарячу лінію, де діти також можуть отримати консультації.

Як можна зателефонувати на гарячу лінію?

§  Для зв’язку з Національною дитячою гарячою лінією слід телефонувати на номери 116 111 (безкоштовно з Kyivstar та lifecell) або 0 800 500 225 (безкоштовно з усіх номерів телефонів).

§  Дзвінки на дані номери є безкоштовними з будь-яких телефонів – мобільних чи стаціонарних.

§  Робота гарячої лінії покликана допомогти, тому в скрутних ситуаціях не слід вагатися, а дзвонити!


Опубліковано на сайті: Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Автор: ШСН

Пряме посилання: http://sanatorna.org.ua/index.php?module=News&do=View&id=681