Золотоніська  загальноосвітня  санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Версія для друку » Міжнародний день толерантності » Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

16-го листопада 1995 р. держави – члени ЮНЕСКО на 28-й сесії Генеральної конференції  одностайно прийняли «Декларацію принципів толерантності». Саме цей день проголосили Міжнародним днем толерантності. В Декларації розглянуто основні  принципи толерантності і шляхи утвердження цих принципів у світовому співтоваристві.
   Ідеї толерантності набувають все більшого визнання в сучасному світі, все більше країн активно запроваджують їх  у свою освіту, державно-суспільне життя, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення  взаєморозуміння,  взаємоповаги, злагоди між громадянами.
 З нагоди Міжнародного Дня толерантності в нашій школі  психологічною службою було проведено заняття з елементами тренінгу   «Секрети спілкування»,  „ Для мене толерантність - це.....”  та годину спілкування «Я несу відповідальність за свої вчинки».    Учням було запропоновано висловитись на задану тему.     Під час дискусії була використана інтерактивна дошка, переглянуто відеофільми на тему: «Правила спілкування», «Історія про добрі справи»; «Вміння домовитися».     У ході дискусії учні зіграли у ігри, розбирали ситуації, виконували цікаві завдання, висловлювали свої думки що таке «совість», «вчинок».
 Час пролетів швидко і, на жаль, ми мусили закінчити нашу дискусію... Кожен з учнів мав змогу поглянути на самих себе:  всі добре виховані, освічені, культурні , з добрими намірами, поведінкою. І саме тому в нас є все для того, щоб виховувати в собі таку важливу рису - ТОЛЕРАНТНІСТЬ. З іншого боку, це можливо лише за умови, коли  кожен з нас добре усвідомить, що ж саме для нього означає бути толерантним…

Опубліковано на сайті: Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Автор: шсн

Пряме посилання: http://sanatorna.org.ua/index.php?module=News&do=View&id=650