Золотоніська  загальноосвітня  санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Версія для друку » До дня української писемності та мови. » Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Сьогодні у школі святковий день: минає 20 років, як уряд нашої країни 9 листопада оголосив днем української писемності і мови. До уваги учнів оформлено цікаві пізнавальні куточки – завдання про рідну мову. У читальній залі  шкільної бібліотеки зібрались учні, щоб слухати диво калинове – рідне українське слово. Заспівом свята прозвучала поезія у виконанні учениці Побиванець Валерії. Цікаву літературну композицію підготували учні 5 класу.
     Урочисто з великою гордістю, глибокими почуттями читали поезії школярі. Слухачі із великою цікавістю слухали повідомлення про розвиток мови, її трагічну долю, про особливості мови у різних країнах, про мову тварин.
     Протягом  всього свята учні мали змогу читати і аналізувати вислови видатних людей , які демонстрували на мультимедійній дошці.
     Свято пройшло цікаво, учні ще раз переконались, що рідна мова – це велике багатство.
     Той, хто не знає рідної мови або цурається її, засуджує себе на злиденність душі. Заключним акордом свята були слова поезії «Бережіть»Учні 7 класу взяли участь у мовознавчій грі "Порятунок Морфології".


Опубліковано на сайті: Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Автор: шсн

Пряме посилання: http://sanatorna.org.ua/index.php?module=News&do=View&id=645