Золотоніська  загальноосвітня  санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Версія для друку » «Козацький шлях.UA» » Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

 6 жовтнә  у Черкасах відбувся фестиваль-конкурс дитячо-юнацького фестивалю «Козацький шлях». Метою фестивалю-конкурсу було представити глядачеві культуру і традиції козаків України, познайомити дітей та молодь з історико-культурною спадщиною козацтва Черкащини, подыями, що выдбуваються в Украъны у 2014 – 2017 роках та об’єднати всіх учасників фестивалю-конкурсу навколо дитячо-юнацького мистецтва в ім’я миру та любові до України. У склад журі входили народні та заслужені артисти України, діячі культури і мистецтв, актори, хореографи, представників ЗМІ та громадських організацій.

Учні нашої школи стали учасниками фестивалю у номінаціях «Вокальне мистецтво» (Оля Сиву хіна, Діма Купченко), «Театральне мистецтво» (театр «Точка зору» та другокласниця Настя Синьоок).

За результатими конкурсу шкільний театр отримав ІІ місце, Діма Купченко – ІІ місце у своїх номінаціях. Ми вітаємо учасників шкільного театру «Точка зору»: Колю Павленка, Ільгара Бакалійна, Ярослава Кравченка, Сашу Середу, Женю Орду, Дашу Румину, також Діму Купченка з перемогою. Зичимо успіхів нашим талановитим дітям та їх наставникам.
 

 

Опубліковано на сайті: Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Автор: шсн

Пряме посилання: http://sanatorna.org.ua/index.php?module=News&do=View&id=637