Золотоніська  загальноосвітня  санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Версія для друку » Осінній ярмарок » Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Здавна повелося в Україні, що, зібравши урожай багатий, їхали люди на ярмарок, везли те, що самі виростили, самі приготували. Цю гарну традицію наших предків підтримують вихованці нашї школи.
  18 вересня відбулося традиційне осіннє шкільне свято - Осінній ярмарок. В приміщенні спортивної зали тягнулися ряди столів, із найрізноманітнішим асортиментом – від вареників із сметаною до млинців з сиром. Торти, тістечка, печиво на різні смаки і найрізноманітнішої форми – навіть ситий спокусився б покуштувати хоч маленький шматочок. Кожен клас приготував дари природи для реалізації серед своїх товаришів, вчителів та батьків. 
   Які цікаві і смачні товари рекламували учні кожного класу! Задоволення отримали і продавці і покупці! Зібрані кошти будуть витрачені на пропагування дитячих талантів та на потреби класів.
Вихованці  Золотоніської загальноосвітньої школи переконані, що участь у ярмарку – це учнівський внесок і благородну справу .
Підтримали шкільну традицію ярмаркувати  чимало батьків. Шкільна родина дякує їм, за те що долучилися до нашої справи.
 

Опубліковано на сайті: Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Автор: шсн

Пряме посилання: http://sanatorna.org.ua/index.php?module=News&do=View&id=632