Золотоніська  загальноосвітня  санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Версія для друку » ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ » Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Ранок першого вересневого дня повниться дитячими голосами, чарівними барвами осінніх айстр і чорнобривців. Це наша санаторна школа-інтернат  разом з усією країною зустрічає День знань.

  Свято Першого дзвоника завжди було особливою подією для учнів, їхніх батьків, вчителів. Саме першого вересня розпочинається навчальний рік в школах. Хтось переступає цього дня поріг школи вперше, для когось навчальний рік вже випускний. Однак всі учні назавжди запам’ятають шкільні дні, наповнені і веселощами, і цікавим але важким навчанням.

  1 вересня 2017 традиційно в нашій школі поєднало в собі українську символіку, патріотичні кольори, посмішки, квіти, повітряні кульки.

  Під звуки Державного Гімну було відкрито урочисту лінійку, на якій, крім учнів і вчителів, за традицією були присутні  гості: методист міського відділу освіти Третяк В.М. , батьки. представники органів місцевого самоврядування.

У вітальних промовах, звернених до школярів і їхніх педагогів-наставників, – побажання мирного неба, злагоди, успіхів у навчанні, цікавих відкриттів і творчих злетів у новому навчальному році.

 Директор школи В.І. Чамата  відмітив: «Сьогодні пріоритетним завданням держави є підвищення якості освіти та забезпечення вільного доступу до неї. Приємно, що наша школа увійшла в двадцятку кращих закладів області за результатами ЗНО – 2017». Валерій Іванович привітав учнів, їх батьків і вчителів із початком нового навчального року і побажав всім миру, здоров’я та оптимізму, успіхів у навчанні та роботі, кожній родині – добра, затишку і благополуччя.

 

  Пролунав символічний «перший дзвоник», і 19  першокласників,  головних  героїв  свята, вперше ступили на шкільний поріг. Перша вчителька Синьоок Надія Петрівна  та класний керівник Карагодіна Любов федорівна поведуть  їх у Країну знань.

 

 

 

 

 


Опубліковано на сайті: Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської області

Автор: шсн

Пряме посилання: http://sanatorna.org.ua/index.php?module=News&do=View&id=630