www.sanatorna.org.ua

Меню користувача

Доброго дня, Guest

Реєстрація
Забули пароль?

Логін
Пароль
Зараз онлайн
Адмінів: (0)
Користувачів: (0)
Ботів: (1)
Гостей: (6)
Всього: (7)
Список онлайн
oBotForum

Погода

Партнери


Google рекомендує

Шкільна служба новин

Популярні


[ Головна | Популярні | Список ]

 Фотогалерея
Фотогалерея

Прем’єра вистави Шкільного театру «Якби не війна...»

 16 лютого відбулася прем’єра вистави шкільного театру “Якби не війна». Вистава присвячена болючій і важливій темі: жінка на війні. Юні актори розповідають історію шкільних друзів, котрі в останній мирний день 1941 року святкували свій випускний бал, а потім… Потім почалася війна, і від дружної шкільної компанії залишилося лише двоє, решта – загинули…  

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ НА ЮВІЛЕЙ ШКОЛИ

           Доброго дня Вам, мої шановні випускники і теперішні учні. Я знаю, що серед вас є інженери і лікарі, вчителі і агрономи, юристи і військові, робітники і сільські трудівники. Є серед вас чарівні жінки-матері і дбайливі чоловіки-батьки. Є маленькі кумедні хлопчики і веселі дівчатка. Всі ви дуже різні, але є те, що об’єднує вас – це я, ваша Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат.      Ви, напевне, вже чули, що незабаром я відзначатиму свій 50-річний ювілей. Я готуюся до свята і сподіваюся, що воно буде справжнім. Залишилося зовсім небагато: запросити гостей.

 
Я, ваша школа, запрошую всіх своїх випускників, всіх теперішніх учнів, всіх , хто працював чи зараз працює у моїх класах, з моїми дітлахами, до себе на ювілей.

Згадайте свої шкільні роки: першу літеру, першу оцінку, перше кохання.

Завітайте 1 жовтня  2011 року до школи, щоб привітати її з ювілеєм і зустрітися зі своїми вчителями та шкільними друзями. Подаруйте школі тепло своїх сердець. Скажіть: "Це моя школа. І я її нікому не віддам."

                                                                                          

 З повагою Ваша Золотоніська загальноосвітня

санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів

P.S. Урочисте святкування розпочнеться 01 жовтня 2011 року о  12.00 за адресою: м.Золотоноша,вул. Паркова. 2.

                                 

Початок реєстрації о 10.00.

Контактні телефони: (04737) 5-27-64, 5-27-67   


Результати участі учнів нашої школи у міських предметних олімпіадахШкільний осінній бал

 

Вечір 15 жовтня зібрав у тісному колі усю шкільну родину. Причин було аж дві: по-перше, того вечора мав відбутися осінній бал, по-друге, на ньому мали оголосити результати виборів президента шкільного парламенту.

Схвильовані були і кандидати на посаду президента, і учасниці осіннього балу, адже із семи дівчат лише одна мала стати королевою балу і отримати титул «Міс ОСІНЬ».

Після гучних овацій на честь новообраного президента Олександра Зеленського розпочався ...

Новорічні свята у школі

29 грудня ялинка запросила на святкову Новорічну казку учнів 1-4 класів. Маленькі хлопчики  та дівчатка виглядали казково. Яких тільки казкових героїв можна було бачити у залі того дня: були тут і красуні-сніжинки, і пірати, і розбійники, і всякі лісові мешканці: зайчики, лисички, вовки, ведмедики. 

Старшокласники підготували для молодших школярів Новорічну виставу. Дід Мороз та Снігуронька (Саша Зеленський та Катя Гвоздь), Баба Яга (Даша Гринівецька), Кікімора (Таня Карагодіна), Білочка (Рита Копитова), листоноша Пєчкін (Богдан Кондратенко), Сніговичок (Наташа Попоравка), розбійник (Славік Бондаренко), ведучі (Антон Калайда та Надя Керей) подарували школярам справжню казку. А хлопчики та дівчатка в свою чергу показали, що вміють співати, танцювати, веселитися і перемагати в конкурсах.

Удень 30 грудня в гості до ялинки прийшли ...
 

Відбулися вибори президента шкільного парламенту

 

15 жовтня відбулися вибори президента шкільного парламенту. Пізно ввечері 14 жовтня з’явилася інформація про те, що Інеса Гришко знімає свою кандидатуру з голосування. Уранці 15 жовтня на розсуд школярів було представлене звернення Інеси до виборців, у якому вона повідомляла про своє рішення зняти свою кандидатуру з виборів. Інеса заявила, що буде голосувати за Зеленського Олександра і просить своїх прихильників підтримати Сашка.

Голосування тривало з 10.30 до 15 години. Результати виборів комісія у складі Петрова Стаса, Головки Іри, Солдата Олексія, Олешко Л.В. та Сідєльнікової О.П. оголосила о 18.00.

За підрахунком голосів перемогу здобув Зеленський Олександр, який набрав 87 голосів. (48,3 % від усіх, хто взяв участь у голосуванні)

Лістрова Вікторія набрала 42 голоси (23,3 %), а Опалінський Максим – 51 голос (28,3 %. Найактивніше проголосували учні 6-А, 8,10 класів (проголосували 99% учнів), а бсолютну першість активності здобули учні 11 класу, які проголосували усі 100%.

Вітаємо Зеленського Сашу з перемогою і бажаємо йому успіхів.

 

Інтернет-олімпіади з базових навчальних дисциплін

 
ПЕРЕВІРТЕ СВОЇ ЗНАННЯ І МОЖЛИВОСТІ В ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДІ!Обласна очно-дистанційна олімпіадна школа «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ЧЕРКАЩИНИ»Новини Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Інформуємо, що інтернет-олімпіади з базових навчальних дисциплін будуть проведені  за графіком:...

Завдання до Інтернет-олімпіад завантажуйте  на сторінці: http://oipopp.ed-sp.net/content/category/10/119/33 /

 

Наказ МОН України № 1/9-67 від 08.02.2010 \"Про врахування середнього бала документа про повну загальну середню освіту\"

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 18.09.2009 №873, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України від 06.10.2009 №930/16946, для конкурсного відбору осіб, які на базі повної загальної середньої освіти вступають до вищих навчальних закладів за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, враховується середній бал документа про повну загальну середнюосвіту.

Доручаємо ...


Наша ЮЛЯ СІДЄЛЬНІКОВА - переможець конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

Завершився щорічний регіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4 – 5 класів, організатором якого виступили Міністерство освіти і науки України, Міністерство культури і туризму України, Державний комітет телебачення та радіомовлення України. Спів організатором конкурсу стало видавництво «Грані – Т».

Участь у конкурсі взяло 8550 школярів із 698 навчальних закладів області. 

Перше місце поділили Сідєльнікова Юлія, учениця 5 класу Золотоніської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І – ІІІ ступенів Черкаської обласної ради за відгук на повість Степана Процюка «Марійка і Костик» (учитель Сідєльнікова Ольга Петрівна) і учениця 5 класу Корсунь-Шевченківської гімназії Корсунь-Шевченківської районної ради Кирдода Ольга за відгук на книгу Івана Андрусика «Стефа і її Чакалка» (учитель Єрмак Ніна Анатоліївна).

Друге місце здобула учениця 4 класу Легедзинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Тальнівської районної ради Лукашенко Лілія за відгук на повість Марини Павленко «Домовинок з палітрою» (вчитель Просторук Галина Володимирівна).      Третє місце – в Остапчук Яни, учениці Майданецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Тальнівської районної ради за відгук на повість Марини Павленко «Домовинок з палітрою» (вчитель Зелінська Таміла Володимирівна).

      Переможці Сідєльнікова Юлія і Кирдода Ольга отримують ноутбуки від видавництва «Грані – Т». Лукашенко Лілія і Остапчук Яна – книги від Обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників і дипломи Головного управління освіти і науки.

        Учителі учнів-переможців теж отримують книги від Обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників і дипломи Головного управління освіти і науки і дипломи від Головного управління освіти і науки.

                Сподіваємося, що конкурс ...  

ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ У ШКОЛІ

З 14 по 18 лютого у школі був проведений тиждень математики. У рамках тижня пройшли змагання між учнями 6-7 класів у спритності та знанні математики. Шестикласники та семикласники бігали з м’ячем, згадували прислів’я та приказки, у складі яких є цифри,  розгадували математичні загадки. Кожна команда продемонструвала глядачам художній номер. Шестикласники вибороли перемогу у номінації «Спритність та ерудиція», а семикласники – «Артистизм». Упродовж усього тижня учні готували плакати, розгадували кросворди, ребуси. Учні спробували себе в ролі вчителів, лекторів. Математика розкрилася перед школярами у зовсім новому...


Всього 674 на 68 сторінках по 10 кожній сторінці
Сторінку згенеровано за 0.057 секунд
Немає наповнення для цього блоку
Немає наповнення для цього блоку